Prečo šperky z chirurgickej ocele?

 

PREČO U NÁS KUPOVAŤ ŠPERKY Z CHIRURGICKEJ OCELE?

Všetky šperky z našej ponuky sú vyrobené z chirurgickej ocele. Vyrobené sú v Európe s dôrazom na kvalitu použitých materiálov. 

Naše šperky spájajú krásu a eleganciu do nadčasových kúskov tak, aby zvýšili pôvab každej ženy.  

VÝHODY ŠPERKOV Z CHIRURGICKEJ OCELE 

1. VODEODOLNOSŤ

Šperky z chirurgickej ocele sú vodeodolné. Povrch neoxiduje, je rezistentný napríklad voči sladkej a slanej vode, chlóru, kyseline a telesným tekutinám (pot).

Napriek tomu odporúčame si ich zložiť pred každou fyzickou aktivitou, kúpaním a tiež pred spaním. Vyhnete sa tak poškodeniu a poškriabaniu.

Milované šperky Vám vydržia navždy!  

2. ŽIADNE ALERGICKÉ REAKCIE

Chirurgická oceľ nevyvoláva žiadnu reakciu pri styku s pokožkou, nedráždi pokožku a neuvoľňuje jednotlivé zložky do pokožky. Šperky z našej ponuky sú bez obsahu olova a niklu.  

3. CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Chirurgická oceľ sa nepovažuje za drahý kov, ako sú striebro či zlato, a preto je cenovo dostupnejšia. Nižšia cena však neznamená nižšiu kvalitu. Právne naopak, chirurgická oceľ ponúka výborný pomer ceny a kvality. Doprajte si krásny šperk, ktorý Vás nezruinuje. 

4. PEVNOSŤ A ODOLNOSŤ

Chirurgická oceľ sa v porovnaní so zlatom alebo striebrom len tak ľahko nepoškriabe. Je odolnejšia voči mechanickému poškodeniu, neláme sa a neohýba sa.  

5. ŠIROKÁ PONUKA DIZAJNOV

Z chirurgickej ocele je možné vyrobiť prakticky akýkoľvek šperk. V našej ponuke nájdete náhrdelníky, náramky, prívesky, náušnice a prstene. Šperk z chirurgickej ocele môže byť akejkoľvek farby. Môže sa podobať zlatu a striebru, ale môže byť napríklad aj ružovo zlatý. Chirurgická oceľ sa kombinuje tiež so zirkónmi, či kameňmi. Vyberie si skutočne každý. 

 

Informácie, ako sa starať o svoje šperky z chirurgickej ocele, nájdete v našich tipoch na starostlivosť.